MENU

____________

Volby 2014

____________

Odkazy

Nové crossfitové hřiště je v Novém parku u golfu

V blízkosti dětského hřiště a minigolfu v Novém parku na sídlišti je nově instalována již třetí posilovací sestava pod širým nebem – takzvané crossfitové hřiště. Na nové hřiště se přišli dnes podívat i náměstkové primátora Daniel Marek a Jiří Bouška a vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy Václav Kalát. Tato hřiště pod širým nebem, která již radnice nechala letos vybudovat také v lokalitě za Májem a v areálu koupaliště, nabízí různé formy cvičení a posilování pro aktivní sportovce i další zájemce z řad široké veřejnosti. Je volně přístupné a na vlastní nebezpečí ho bude moci využívat každý.

crossfit

Nové hřiště v Novém parku je z dosud budovaných i zamýšlených crossfitových hřišť v Mladé Boleslavi největší jak z hlediska plochy, tak počtu posilovacích prvků. Není vyloučeno, že sem budou dodatečně ještě nějaké prvky doplněny. Ještě do konce léta by mělo vzniknout hřiště o něco menší a zřejmě bez zpevněné í dopadové plochy i na Krásné louce.

Další se připravuje v rámci revitalizace parku Štěpánka. Rozjíždí se také příprava další lokality v parku za Domem kultury, kde by mělo vzniknout crossfitové hřiště, ale také fitpark s cvičícími stroji, jak je tomu například v ulici Na Radouči u DPS.

 

 

Autor/zdroj: MB-NET.CZ

 

By | 23. Jul 2014 | Příspěvky | No Comments »

Leave a Reply